Спала п’яною на немовляті: у Черкасах правоохоронці врятували дитину від власної матері

Спала п’яною на немовляті: у Черкасах правоохоронці врятували дитину від власної матері
в Новини

Учора правоохоронці Черкас отримали виклик про те, що жінка, яка нещодавно народила дитину, постійно п’є та погрожує насиллям хлопчику, якому немає і місяця. Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Черкаської області.

Патрульних викликала 61-річна бабуся немовляти. Жінка повідомила, що її 30-річна донька не доглядає за новонародженою дитиною, багато п’є та погрожує насиллям дитині.

Правоохоронці, які прибули на виклик, тривалий час не могли потрапити до квартири. Було чутно дитячий плач, проте двері ніхто не відкривав. Поліцейські встановили та викликали на місце співмешканця жінки, який мав доступ до квартири.

У приміщенні виявили жінку, яка п’яною спала на дитині. Хлопчику не вистачало кисню, він уже лежав із бордовим обличчям. Немовляті надали невідкладну допомогу, нагодували, помили та передали лікарям.

На місце події викликали ювінальну поліцію, СОГ, медиків та службу в справах дітей.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Зараз Черкаською службою у справах дітей готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Наразі дитина перебуває в лікарні. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.