Спека, рок-музика та 715 моторів – у Черкасах байкери встановлювали рекорд (ФОТО)

Спека, рок-музика та 715 моторів – у Черкасах байкери встановлювали рекорд (ФОТО)
в Новини, Суспільство

Ланцюг із мототехніки довжиною 1652 метри, 715 моторів – такий рекорд зафіксував сьогодні представник книги рекордів України на Соборній площі. Встановили його байкери, які приїхали до Черкас у рамках Міжнародного мотофестивалю “Дорога на Січ”.

До характеристик сьогоднішнього рекорду сміливо можна додати ще й рекорд на терплячість, адже байкери протягом години стояли під палючим сонцем, аби рекорд таки було зафіксовано, а до того довгий час вишиковували саму колону.

Диплом вручили одному з організаторів і натхненнику фестивалю, члену клубу “Нічні птахи” Юрію Перкіну.

DSC06446

DSC06461

Загалом, за словами організаторів, цьогоріч на фестиваль приїхали близько 6 тисяч осіб, але це не межа – до вечора чекають поповнення.

Залізні коні та їхні власники буквально полонили Соборну площу та серця черкащан. Самі ж байкери влаштували для містян невеличке мотошоу, дивуючи їх небезпечними трюками.

DSC06470

DSC06231

До слова, серед глядачів була чимала кількість дітей, яких чи не найбільше захоплювало те, що відбувається.

– Дуже цікаво тут, дітям подобається, – каже Наталя, мама двох діток. Малечу привезли на спортивних велосипедах і в зхисних шоломах. – Їм таке до душі, меншому правда трохи лячнувато, але в цілому задоволений. В принципі не страшно з ними сюди йти.

DSC06560

Були юні екстемали і в колоні, що проїхалася містом – дітвора міцно трималася за батьків.

0000

Дехто з черкащан зізнається – самим було б страшно їздити, а от на інших подивитися цікаво. До того, що на час прибуття байкерів на площу перекривають рух, більшість поставилися з розумінням.

– Ну не щодня ж таке побачиш. Це має бути видовищно, – ще до приїзду байкерів розповіла студентка Оля. – Думаю, якщо на годинку рух і перекриють, то нічого страшного не станеться.

Учасники фесту – різні: одні з яскравою зовнішністю, інші – з “навороченим” транспортом, були й “типові” байкери.

DSC06274

DSC06315

DSC06489

DSC06482

DSC06509

DSC06557

DSC06571

DSC06412

А от байк, прикрашений ось цим написом, по праву став улюбленцем серед присутніх – на нього заглядаються навіть інші мотоциклісти – підходять, дивляться, фотографують.

DSC06541

Увагу привертає і “залізний кінь”, що їздить по колу…сам.

– Це військовий мотоцикл, – пояснює чоловік, який за ним приглядає. – Ним возять боєприпаси. В нього така специфіка, нічого дивного немає. Головне, правильно його завести.

DSC06244

Байкер Олександр на такому фестивалі не вперше, їздить на них уже 5 років. Про своє захоплення мотоциклами жартома каже – “у кожного свої вподобання, мені ось таке на старості випало”. На перше місце ставить все ж не рекорд, а можливість відпочити та побачити щось цікаве.

89

До слова, в нагоді стала й черкаська “брама безпеки” – байкери залюбки йшли до неї освіжитися.

DSC06500

Ну і фото напам’ять:

DSC06536