Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» планово ремонтують електромережі

в Новини

У межах підготовки до осінньо-зимового періоду та плану капітальних ремонтів на 2021 рік спеціалісти Товариства проводять ремонтні роботи повітряних ліній електропередачі. Про це повідомляє пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго».

Нині бригади Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» завершують заміну опор електромереж 0,4 -10кВ.

Директор Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Частов зазначає, що усі роботи, які працівники філії здійснюють на лініях електропередачі, спрямовані на забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії споживачам Чигиринської об’єднаної територіальної громади.

— Зараз роботи ведуться в місті Чигирин по вулиці Червоноармійській. Бригада міської дільниці Чигиринської філії під керівництвом майстра другої групи Віталія Карпова проводить заміну дерев’яних опор на залізобетонні. Роботи виконуються на ТП -308 повітряної лінії 1 0,4 кВ,- розповів директор Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Частов. 

На території населеного пункту Рацеве Чигиринської об’єднаної територіальної громади працюють спеціалісти мережевої дільниці Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго». Вони виконують капітальний ремонт повітряної лінії 1 від ТП-108.

Головний інженер Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Зелений зазначає, що на цій повітряній лінії 0,4 кВ ТП-108 заплановано заміну 30 опор.

— Загалом цьогоріч працівниками Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» заплановано замінити 176 опор, з них 90 опор — на повітряній лінії 0,4кВ, де на цей час вже всі замінено, а також 67 опор — на повітряній лінії 10кВ, де на цей час замінено вже 40 опор. Також буде замінено сім кілометрів повітряних ліній 0,4 кВ та два з половиною кілометра повітряних ліній 10кВ,- зауважив головний інженер Чигиринської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Зелений.

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
Завершується ремонт ділянки дороги Драбів — Золотоноша (ФОТО)
Новини
Вилетіли на зустрічну: в аварії на Драбівщині дівчині відірвало руку (ФОТО)