Співробітники ДСНС Лисянського району здійснили рейдову перевірку житлового сектору

Співробітники ДСНС Лисянського району здійснили рейдову перевірку житлового сектору
в Новини, Різне

З метою попередження пожеж та трагічних наслідків від них у побуті 30 жовтня співробітники Лисянського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області спільно з місцевим волонтерським осередком здійснили рейдову перевірку житлового сектору в селі Шестеринці, повідомляє УДСНС України у Черкаській області.

Місце проведення рейду село Шестеринці було обране не випадково, адже за статистикою, лише у жовтні цього року з 9 пожеж що виникли в районі, дві сталися саме у селі Шестеринці. В обох випадках горіли сінники, тож для того щоб в подальшому запобігти подібним випадки, рятувальники вирушили в рейд саме до цього села.

Під час відпрацювання, фахівці ДСНС та волонтери відвідуючи обійстя Шестеринців поспілкуватися з селянами та нагадали основні правила безпеки на території власних домоволодінь. Особливу увагу співробітники пожежно-рятувальної служби як і планувалось приділили тим господарствам на території яких в сінниках є значні запаси сіна та соломи.

Під час бесід рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж та наслідки, до яких вони можуть призвести. Співробітники Служби порятунку 101 роз’яснили власникам помешкань правила зберігання грубих кормів, утилізації сухої трави, а також навчали селян першочерговим діям у випадку виникнення надзвичайної події. Інспектори ДСНС акцентували увагу на профілактиці виникнення пожеж на відкритих територіях, оскільки дуже часто саме такі пожежі призводять до загорань надвірних споруд, де зберігаються сіно та солома.

Робоча група до складу якої увійшли фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій, та волонтери було охоплено 23 приватних домоволодінь.

На згадку про рейд рятувальники залишили господарям інформаційні листівки та буклети із зазначенням основних правил безпечної поведінки.