Співробітники Національної академії прокуратури України відвідають Черкаські ВУЗи

в Новини

Національна академія прокуратури України оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» за рахунок державного бюджету.

До академії приймаються громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» і виявили бажання здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Прийом до академії здійснюється за конкурсом.

Прийом заяв та документів проводиться з 6 по 31 липня 2015 року.

Вступники особисто подають заяву про вступ до академії в паперовій формі, в якій вказують спеціальність та форму навчання.

До заяви вступник додає:

– документ державного зразка про здобуття базової вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;

– копію паспорта громадянина України;

– медичну довідку за формою 086-о (оригінал і 2 копії);

– 6 кольорових фотокарток розміром 3х4;

– 2 копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

– копію військового квитка (посвідчення про приписку до призовної дільниці) з обов’язковим пред’явленням оригіналів цих документів;

– автобіографію (оригінал);

– паперову папку із зав’язками;

– конверт з марками та адресою вступника.

Інші документи або їх копії за умови, якщо вступник претендує на пільги, встановлені законодавством України, мають подаватися ним до приймальної (відбіркової) комісії академії у визначений термін.

Детальніша інформація щодо правил прийому до академії розміщена на офіційному сайті.

Також 29 травня поточного року співробітники Національної академії прокуратури України відвідають Черкаський факультет національного університету «Одеська юридична академія» та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького з метою поширення інформації про ступну кампанію.

 

Прес-служба прокуратури Черкаської області