«Спорт. Молодість. Краса − 2018» − ЧДТУ відзначив Міжнародний день студентського спорту

«Спорт. Молодість. Краса − 2018» − ЧДТУ відзначив Міжнародний день студентського спорту
в Новини

20 вересня у спортивному комплексі Черкаського державного технологічного університету відбулося університетське свято  «Спорт. Молодість. Краса − 2018». Саме так дружна спортивна  родина ЧДТУ відзначила Міжнародний день  студентського спорту, – зазначають у прес-службі навчального закладу.

−     Черкаський державний технологічний університет унікальний, адже наші студенти – молоді, креативні та спортивні, аМіжнародний день студентського спорту вже став традиційним щорічним святом у ЧДТУ, − наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУОлег Григор.

11

Почесними гостями спортивного свята стали спеціаліст І категорії Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Марина Русанова та Майстер спорту України з футболу, член Паралімпійської збірної України з футболу з 2013 року, переможець XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, випускник ЧДТУ Богдан Кулинич.

Студенти взяли участь у різноманітних естафетах: бігали з м’ячами, стрибали у мішках, долали перешкоди тощо. Такі випробування вимагали неабиякої вправності, спритності, сили та уміння.

22

Наприкінці спортивного дійства проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, професор Валентин Лазуренко, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ Василь Загородній, голова профспілкового комітету ЧДТУ Наталія Гончарова та доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська підвели підсумки змагань і вручили грамоти й солодкі подарунки командам.

44

За результатами запеклої спортивної боротьби, місця розподілилися наступним чином:

І місце −  Факультет харчових технологій і сфери обслуговування;

ІІ місце − Факультет економіки та управління;

ІІІ місце  − збірна команда Факультету електронних технологій і робототехніки та Факультету інформаційних технологій і систем;

ІV  місце − Факультет комп’ютерних технологій машинобудування та дизайну;

V місце − Будівельний факультет;

VІ місце – Факультет гуманітарних технологій.