Спортсмена і композитора Черкас нагородять пам’ятними знаками “За заслуги перед містом Черкаси”

Спортсмена і композитора Черкас нагородять пам’ятними знаками “За заслуги перед містом Черкаси”
в Новини

Двома пам’ятними знаками “За заслуги перед містом Черкаси будуть нагороджені майстер спорту Олександр Феденко та композитор Ніна Нескребіна, відповідно ІІ і ІІІ ступенем.

За це проголосували члени виконкому на сьогоднішньому засіданні.

Олександр Феденко – заслужений майстр спорту України, срібний призер Олімпійських Ігор в Сіднеї з велоспорту, чемпіон світу 1998 та 2001 років із велоспорту на треку. Тому його буде нагороджено за вагомий особистий внесок у розвиток велоспорту в місті Черкаси, підтримку позитивного іміджу міста в Україні та за кордоном, пропаганду розвитку фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед студентської молоді, активну громадську діяльність та меценатство.

Пам’ятним знаком Черкаської міської ради нагородили й Ніну Нескребіну, заступника голови Черкаської обласної організації Національної Всеукраїнської музичної спілки, українського композитора і виконавця вокального жанру, музичного педагога і громадського діяча – за особисті знакові звершення та вагомі досягнення в галузі національної музичної культури, збагачення і популяризацію унікальних мистецьких традицій міста, багаторічну самовіддану роботу на ниві національної освіти і виховання.

Крім пам’ятного знаку, вони отримають ще й грошову винагороду.

Також члени виконкому проголосували за нагородження за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України, грамотами виконавчого комітету Черкаської міської ради державних службовців Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату. Зокрема, Крамаренка Володимира Васильовича, головного спеціаліста мобілізаційного відділення; Січкарь Світлану Іванівну, провідного спеціаліста мобілізаційного відділення; Чорну Світлану Миколаївну, спеціаліста 1-ї категорії відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу;  Яковенко Катерину Миколаївну, головного спеціаліста відділення комплектування; Бойків Олександру Петрівну, провідного спеціаліста відділення забезпечення.