Справа честі: Черкаська міськрада триматиме розслідування смерті Олени Шевченко на особистому контролі

в Новини

Черкаська міська рада триматиме на контролі розслідування щодо смерті депутатки ЧМР Олени Шевченко. Про це повідомив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко під час виконавчого комітету, — інформує журналіст «ВиЧЕрпно» з місця події.

Наразі у ЧМР подали запит на правоохоронні органи, щоб вони пояснили, як буде проводитись розслідування щодо смерті.

«По факту смерті відкрито дві кримінальні справи. Це питання ми триматимемо на особистому контролі і винні обов’язково будуть покарані. Це справа честі, і те, що трапилося з Оленою, не має трапитись із іншими людьми», — наголлсив Сергій Тищенко.

Нагадаємо, пішла із життя депутатка Черкаської міської ради від ПП «За майбутнє» Олена Шевченко. Як стало відомо нашому виданню, вона померла внаслідок ускладнень після операції. Жінці було 37 років, у неї залишилась 10-річна донька Софія.

Шевченко Олена

За словами директора департаменту охорони здоров’я ЧМР Всеволода Кульчиковського, клініка, у якій оперували Олену Шевченко, орендувала приміщення на території Першої міської лікарні.

«Договір оренди наразі розірваний, на ім’я директора написана службова записка. Керівник структурного підрозділу буде відсторонений від посади, на проведення судмедекспертизи піде близько місяця», — повідомив Кульчиковський.

141006009_463649381300107_1916926706565594995_n

Представники правоохоронних органів повідомили, що наразі проведено низку слідчих дій, встановлено та опитано всіх учасників медичних маніпуляцій, унаслідок яких сталась смерть. Слідство триває.

Можливо Вас зацікавить

Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»