Справу вчительки зі Звенигорощини, яку обвинувачували в нанесенні легких тілесних ушкоджень учневі, закрито

Справу вчительки зі Звенигорощини, яку обвинувачували в нанесенні легких тілесних ушкоджень учневі, закрито
в Новини

Згідно Ухвали суду, справу щодо вчительки, яку раніше звинувачували в нанесенні легких тілесних ушкоджень малолітньому учню, закрито у зв’язку з тим, що потерпілий і його батьки відмовилися від обвинувачень.

Нагадаємо, за повідомленням прокуратури 52-річна вчителька однієї із шкіл на Звенигородщині під час навчального процесу нанесла один удар рукою 12-річному учню, чим заподіла йому легкі тілесні ушкодження.

Обвинувачена у листі в редакцію “ВиЧЕрпно” надіслала ухвалу суду, згідно якої кримінальне провадження щодо неї закрито, та зазначила, що поширена раніше про неї інформація є недостовірною.

У свою чергу пресслужба Черкаської обласної прокуратури так прокоментувала ситуацію:

“У ході проведення розслідування зібрано достатньо доказів (зокрема, покази потерпілого, свідків, висновки відповідних експертиз, аудіозаписи тощо), які вказували на той факт, що саме педагог наніс учню тілесні ушкодження.”

Сама ж вчителька стверджує, що хлопчика вона не била.

Вона додала заключення медексперта, в якому йдеться про те, що у хлопця на лівій щоці було тілесне ушкодження у вигляді синця, яке виникло від дії тупого твердого предмета.

“Рука не є тупим предметом. Молотків я на уроки не ношу… Врешті здоровий глузд,  справедливість, терор учня та завдання йому моральної шкоди навели маму сказати правду. І на суді, після опитувань та клопотань, справу було закрито”, – пояснює обвинувачена.

Зрештою цю ситуацію вчителька пояснила упередженим ставлення до себе зі сторони певних осіб в навчальному закладі.

В Ухвалі суду також відзначається, що потерпілі відмовилися від підтримання обвинувачень у зв’язку з тим, що статус потерпілого травмує психіку учня, а необхідність брати участь у судових засіданнях викликає потребу пропуску занять в школі.

Отож на підставі п. 7 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України, а саме: у зв’язку з відмовою потерпілого та його представника від обвинувачення, санкції ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України дозволяють закрити кримінальне провадження.