Стабільної погоди на Черкащині до кінця листопада не буде, – синоптики

Стабільної погоди на Черкащині до кінця листопада не буде, – синоптики
в Новини

В області не прогнозують стабильної погоди до кінця місяця. Про це повідомив очільник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань.

19-20 листопада складні погодні умови на Черкащині визначав добре насичений вологою південний циклон, який проявив себе опадами у різних фазах загальною кількістю 19-40 мм, або 52-102% місячної норми. Найбільше випало у Звенигородці, найменше у Чигирині.

Пік негоди припав в ніч на 19 листопада, коли метеостанції Канів, Сміла, Жашків, Золотоноша та Звенигородка за 6-8 годин зафіксували 21-35 мм, що відповідає критерію небезпечного метеорологічного явища І рівня небезпечності (НМЯ І)- значні опади. Місцями по області спостерігалися ожеледь, діаметром 1-2 мм, на дорогах ожеледиця. На ранок 21 листопада на переважній частині області висота снігового покриву становила 1-3 см.

На цьому тижні на синоптичній карті головними залишаються атмосферні фронти південних циклонів, тому на стабілізацію погодніх умов розраховувати не варто. Прогнозують різкі коливання температури повітря, опади у різних фазах, ожеледні явища та тумани.

23 листопада вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ. На дорогах місцями ожеледиця. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 1-6º тепла

24 листопада тепла аномалія, з жовтневим температурним фоном 6° тепла, при кліматичній нормі 0°, у супроводі невеликого дощу.

25 листопада зниження температури впродовж доби до 0-5º тепла. Невеликий дощ, вночі з мокрим снігом.