Стали відомі переможці фестивалю «Писанковий рай»

в Новини

Найкращими вуличними арт-об’єктами визнані писанки Черкаського багатопрофільного молодіжного центру — серед учнів та кафедри дизайну Черкаського бізнес-коледжу — серед студентів. 

Свято у сквері «Юність» сьогодні відкрили дитячими піснями та благословінням від черкаських священнослужителів. Після виступу дитячої естрадної студії «Карамель» одразу перейшли до найбільш очікуваного моменту для учасників цьогорічного фестивалю «Писанковий рай». Найкращими вуличними арт-об’єктами визнані писанки Черкаського багатопрофільного молодіжного центру — серед учнів та кафедри дизайну Черкаського бізнес-коледжу — серед студентів. Крім того, арт-студія «Глорія» стала переможцем у конкурсі на найкраще великоднє деревце.

— Хоч сьогодні і прохолодно, прийшли, щоб помилуватися виступами дітей та незвичайними писанками, — говорить жителька Черкас Катерина Погоріла.

 Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко нагородив учасників та переможців фестивалю, відзначивши високий рівень виконання робіт та вручивши їм подарунки. Усі творчі колективи отримали від організаторів сувеніри.

— Це вже шостий «Писанковий рай», який проводимо в Черкасах, — говорить начальник управілння культури департаменту Валентина Шепецька. — Дуже приємно, що всі активно долучаються до свята, готуються до виставки, виготовляють писанки. Сподіваємося, що така традиція спільного святкування Великодня буде продовжена і в наступні роки.

Музичні вітання у сквері триватимуть до 22 квітня з 16-ї години.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит

Добавить комментарий