До 1 жовтня в Черкасах планують завершити всі роботи на тепломережах, аби вчасно розпочати опалювальний сезон.
Про це під час пресконференції повідомив директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Наразі ж підготувальні роботи в розпалі й обсяги значні, але фахівці працюють згідно з графіком. До 1 листопада планують під’єднати до електрогенерації КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» лікувальні заклади обласного значення, аби вони мали безперебійне теплопостачання.
На випадок відсутності газу, підприємство забезпечить теплом такі медичні заклади:
- Перша черкаська міська лікарня;
- Третя черкаська міська лікарня;
- Черкаська обласна лікарня;
- Черкаський обласний онкологічний диспансер.
Також теплом планують забезпечити КНП «Черкаський міський пологовий будинок». Це хочуть зробити до настання холодів.
Читайте інші новини з пресконференції: