Стало відомо, коли в черкаських школах відбудеться випускний вечір

Стало відомо, коли в черкаських школах відбудеться випускний вечір
в Новини

Випускний вечір для 11-класників міста Черкаси відбудеться 4 червня. Про це повідомила начальниця управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Тетяна Ткаченко.

Формат випускного ще обговорюють, проте вже відомо, що кожна школа буде організовувати свято по-своєму, ніяких колективних зборів не планується.

– Можливо, буде проведено флешмоб, відеозвернення або інші подібні заходи. Ми опитали заступників директорів шкіл з виховної роботи. Вони контактували з дітьми і з’ясували, що у випускників немає бажання святкувати у ресторанах, як раніше, – зазначила Тетяна Ткаченко.

У 2022 році у Черкасах понад 1500 випускників, з них 63 випускники-переселенці. Усього в школах навчається близько 800 дітей з інших областей. Вони завершать навчальний рік спільно з нашими школярами.

Діти тимчасово переміщених осіб, які навчалися у школах Черкас на тимчасовому зарахуванні, отримають довідки про те, що вони закінчили навчальний рік. Ці довідки учні-переселенці мають надати в школу, у якій навчалися раніше, і та школа повинна перевести їх на наступний рік. Якщо вони залишаються в Черкасах, то будуть зараховані в черкаські школи. Що стосується переселенців-випускників, які вже зараховані у навчальні заклади Черкас, вони отримають документи в Черкасах.

Раніше ми повідомляли, що навчальний рік в Черкасах завершиться 27 травня.

– Його в цьому році, як і в минулому, ми будемо закінчувати, використовуючи елементи дистанційного навчання. Тоді  – через COVID, нині – через війну. Ніяких масштабних заходів із цього приводу у обласному центрі проводити не планується. Четверті класи в цьому році отримають свідоцтва про закінчення початкової школи, – пояснили в Департаменті освіти.

Нагадаємо, державна підсумкова атестація відмінена і в 4-х, і в 9-х, і в 11-х класах. Що стосується ЗНО, то замість нього абітурієнти будуть здавати національний мультипредметний тест у комп`ютерному форматі.