Поширити

Стало відомо про повернення ще трьох черкащан з полону

Стало відомо про повернення ще трьох черкащан з полону

Додому з полону повернулися загалом четверо черкащан під час останнього обміну.

Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, на Батьківщину повернулися: майор Микита Петрик, старший сержант Олег Бадрак, сержант Олександр Кузьменко і солдат Сергій Буряк

Відзначимо, під час останнього обміну додому повернулися ще 95 захисників. Серед них  чимало українців, які отримали так звані «вироки» судової системи країни-агресорки та були «засуджені»: 28 до тривалих термінів, а 20 – до довічного ув’язнення за захист власної землі від агресора.

Серед звільнених з полону сьогодні нацгвардійці, військові моряки, воїни ЗСУ, прикордонники та представники інших підрозділів Сил безпеки та оборони. Серед звільнених 69 солдатів та сержантів та 26 офіцерів.

Реклама