Стартувало голосування за 62 проєкти Громадського бюджету

Стартувало голосування за 62 проєкти Громадського бюджету
в Новини

З 1 грудня у Черкасах розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету 2021 року. Воно проходитиме до 14 грудня включно у режимі онлайн за посиланням: https://imisto.org/votings/12/projects.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

«Усього до участі допущено 62 проєкти. Вони, як і минулого року, поділяються на громадські та бюджетні, великі та малі. Загальна сума, виділена на реалізацію цих проєктів, становить 30 мільйонів гривень. Кожен черкасець зможе віддати свій голос за 4 проєкти”, – розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий.

Нагадаємо, у цьому році було реалізовано багато цікавих ініціатив містян. Серед них – скейтпарк біля Палацу молоді, “Сумгаїтський ліс”, міський дебатний турнір для молоді, економічний форум для підприємців Open Biz та інші. 

«Реалізація програми Громадський бюджет допомагає залучити якомога більше громадян до виявлення та вирішення проблемних питань мікрорайонів, активізувати взаємодію міської влади та територіальної громади міста. Обирайте проекти, які вам до вподоби, та беріть участь у голосуванні. Разом зробимо наше місто ще кращим», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко. 

Довідково.
У 2015 році виконавчі органи Черкаської міської ради одними із перших в Україні почали впроваджувати найбільш вдалий світовий досвід «Бюджету участі». У Черкасах, цей процес отримав назву «Громадський бюджет міста Черкаси». Міська цільова програма «Громадський бюджет міста Черкаси» за період  2015-2021 років стала дієвим інструментом прямої демократії в руках громадян. За цей період жителі міста подали 542 проєкти, 92 з яких стали переможцями в різних категоріях, участь в голосуванні взяли 71045 жителів Черкас.