Стартував чемпіонат з міні-футболу серед професійних навчальних закладів

Стартував чемпіонат з міні-футболу серед професійних навчальних закладів
в Новини

За сприяння департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» у Черкасах відбулося урочисте відкриття чемпіонату міста з міні-футболу серед професійних навчальних закладів, присвячений Дню захисника України, повідомляє Черкаська міська рада.

На урочистостях були присутні: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва, голова Асоціації аматорського міні-футболу у Черкаській області Павло Скворцов, директор КП «Центральний стадіон» Володимир Ковальов, представники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, тренери, спортсмени й вболівальники.

Привітали учасників змагань начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва та голова Асоціації аматорського міні-футболу у Черкаській області Павло Скворцов побажавши всім чесних перемог.

Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку міні-футболу в місті, організації дозвілля серед студентівпрофесійних навчальних закладів міста. Основні завдання, які ставлять організатори: сприяти піднесенню престижу міні-футболу в місті; підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів; виявлення команд-переможниць проведеного турніру.

Учасники змагань:
Черкаський політехнічний технікум (2 команди);
Черкаський професійний ліцей;
Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж;
Черкаський художньо-технічний коледж;
Черкаський професійний автодорожній ліцей.
Тож всіх поціновувачів міні-футболу запрошуємо відвідати змагання, які  проходитимуть на КП «Центральний стадіон»,  м. Черкаси, вул. Смілянська, 78 з 5 жовтня до 2 листопада 2015 року.