Стажування черкаських школярів у Валмієрі добігло кінця

Стажування черкаських школярів у Валмієрі добігло кінця
в Новини

Упродовж тижня черкаські школярі разом із вихованцями спортивної школи, які відвідали місто у складі офіційної делегації, ознайомлювалися із міською системою освіти, культури та спорту.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Зокрема, 5 активних учнів, які стали найкращими за результатами стажування в Черкаській міській раді, ознайомилися з організацією освітнього процесу на базі місцевої середньої школи та університету.

Відвідали музеї, різноманітні визначні місця та туристичні родзинки міста. Знаковим стало те, що екскурсію для делегатів особисто провів очільник міста Валмієри.

Черкаські школярі познайомилися з активним учнівським самоврядуванням однієї з валмієрських шкіл, перейняли їхній досвід із реалізації різнопланових ініціатив і проєктів, які вони втілюють у своєму середовищі та взяли участь в організованому для них квесті із пошуку динозаврів, які заховалися у різних місцях міста.

Спорстменки, які входили у склад делегації, оглянули спортивну інфраструктуру та відвідали спортивний комплекс.

Також зазначимо, що для міського голови Яніса Байкса черкаські школярі розповіли про рідне місто, його культуру, визначних людей та місця.

«Дуже вдячна за цю неймовірну можливість! Завдяки пройденому стажуванню я отримала неоціненний досвід та навіть більше — знайшла нових знайомих та покращила свої знання іноземних мов», – поділилася враженнями стажерка Іванна Боброва.

Окрім того, наприкінці робочого візиту відбувся дружній турнір із футзалу між вихованками КДЮСШ №1 та валмієрською командою у віковій категорії 2010-2011 року народження.

Тож, у результаті змагань черкаські футзалістки повертаються додому з заслуженою перемогою, у такий спосіб гідно представивши рідне місто, а стажери – із новими та корисними знаннями, які стануть у нагоді в їхньому майбутньому.

Зі свого боку, профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна відзначила, що отриманий досвід у результаті поїздки, буде обов’язково реалізований у нашому місті, у рамках нових ініціатив та крутих проєктів.

«Дякую Янісу Байксу та всій команді за гостинну зустріч і готовність ділитися досвідом! Повертаємося в Черкаси з позитивними враженнями, цікавим досвідом та новими знайомствами», – зазначила Анастасія Сергіївна.