Столичні дизайнери запропонували побудувати на набережній Черкас зоопарк і аквапарк

Столичні дизайнери запропонували побудувати на набережній Черкас зоопарк і аквапарк
в Новини

У Черкаській міській раді відбулася робоча зустріч із представниками київської компанії  Transplants. Вони представили свою концепцію розвитку та благоустрою черкаської набережної, повідомляє пресслужба Черкаської міської ради. 

Дизайнери пропонують реалізувати багато цікавих зон та локацій. Серед іншого, кінологічний майданчик, сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони барбекю  та пікніків, пляжні зони, мініаквапарк і навіть невеличкий зоопарк з авіарієм. Цікавий також проєкт висадження іменних гайочків, створення байк-парку і сцени для проведення міських заходів.

«На цій зустрічі почув декілька цікавих ідей, які можна було б втілити у нашому місті. Ми запропонували цим столичним ландшафтним дизайнерам долучитися до реалізації найбільших проєктів, які будуть втілюватися у Черкасах у межах реконструкції набережної вже цього року. А саме: реконструкції парку «Молодіжний», «Європейський» та Долини троянд. Також їх могла б зацікавити співпраця із КП «Дирекція парків» та КП «Благоустрій», до компетенції яких належить утримання рекреаційних зон у Черкасах», – прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.

Відзначимо, на реконструкцію черкаської набережної у бюджеті міста на цей рік передбачено 25 млн грн.

Читайте також: Бюджет розвитку на рік ухвалили депутати ЧМР