Строк дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни буде продовжено автоматично

Строк дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни буде продовжено автоматично
в Новини

На період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування, строк дії посвідчень з написом “Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни”, продовжується без звернення таких осіб до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Про це інформують в пресслужбі Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1390 «Деякі питання строку дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни на період воєнного стану».

Після припинення чи скасування воєнного стану особам з інвалідністю внаслідок війни, яким продовжено строк дії посвідчень без повторного огляду медико-соціальною експертною комісією, необхідно протягом шести місяців оновити документи, необхідні для продовження строку дії таких посвідчень.

Прийом громадян з питань видачі та продовження дії посвідчень особи з інвалідністю внаслідок війни проводиться департаментом соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, громадська приймальня, робоче місце № 20.