#ГероїСередНас. Черкаський підприємець Араік Мкртчян з вірменської діаспори підтримує Україну під час війни

#ГероїСередНас. Черкаський підприємець Араік Мкртчян з вірменської діаспори підтримує Україну під час війни
в Новини

Сотні тонн гуманітарної допомоги постраждалим регіонам, внутрішньо переміщеним особам та військовим ЗСУ. Понад 100 тонн борошна для областей, які перебували в тимчасовій окупації. Майже 10 автомобілів, які допомагають українським захисникам виконувати бойові задачі на фронті.

За 8 місяців повномасштабної війни підприємець-волонтер та депутат  Черкаської міськради від партії «Слуга Народу» Араік Мкртчян разом із місцевими бізнесменами та однодумцями  надав допомоги на більш ніж 5 млн грн.

Як розповідає сам меценат, ця цифра дуже приблизна, адже волонтерить вся його родина й рахувати ніхто навіть не брався.

«Справа не в цифрах. Щоденно надаємо допомогу. Нам не потрібно рахувати, ми знаємо, що це приносить користь людям», – зазначає Араік Мкртчян.

На сьогодні Черкащина надала прихисток 103 тисячам переселенців, з них понад 50 тисяч залишилися в обласному центрі.

«Для таких людей будь-яка допомога – на вагу золота, – говорить Араік  Мкртчян. – Разом з іншими підприємцями ми щотижня роздаємо молоко та крупи жителям Черкас у різних мікрорайонах міста. Уже зробили традицією доставку сезонних овочів та фруктів до лікарень, де лікуються, зокрема, і поранені захисники».

Більш як 100 тонн борошна доставили з Черкащини громадам Дніпропетровщини, Харківщини, Чернігівщини, Миколаївщини, Рівненщини та Запорізької області. Проте, як зізнається Мкртчян, навіть попри величезні об’єми, цієї допомоги недостатньо.

«У масштабах країни це дрібниці. Тому зараз ніяк не можна зупинятись, треба йти вперед. Кожному зараз потрібна допомога, і ми надаватимемо її і надалі», – наголошує благодійник.

Завдяки зусиллям Мкртчяна та його колег і однодумців, на фронт уже поїхали 8 автомобілів. На черзі – ще одне авто, придбане спільними зусиллями місцевих бізнесменів-волонтерів.

«Ми працюємо нон-стоп. Думаю, нашим захисникам важливо знати, що за них хвилюються і чекають додому. Перемога буде за нами. Ми ворога задавимо, він зникне, як роса на сонці», – переконаний депутат.

*іміджева інформація