Продуктові набори вихідними могли отримати жителі одного з районів міста (ФОТО)

Продуктові набори вихідними могли отримати жителі одного з районів міста (ФОТО)
в Новини

Жителям Південно-Західного району вкотре роздавали гуманітарну допомогу. Забезпечив продуктовими наборами меценат Араік Мкртчян. До їх роздачі долучилися ініціативні мешканці Черкас. Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» із місця події.

Вихідними на вулиці Тараскова люди могли отримати набори продуктів абсолютно безкоштовно. До складу пакунків увійшли крупи, молоко та консерви. Охочих отримати таку допомогу виявилося чимало.

– Сьогодні знову роздали людям продукти. Готуємо ще півтори тисячі пакунків. З понеділка роздаватимемо в ПЗР та інших районах. Докладаємо всіх зусиль, аби максимально допомагати людям у скрутному становищі в період війни, – наголосив Мкртчян.

Благодійник також відзначив й ініціативну групу мешканців ПЗР, які від початку війни згуртувалися й сформували свій волонтерський штаб у підвалі житлового будинку. Від початку вони робили бутерброди й збирали речі для переселенців. А вже пізніше почали плести маскувальні сітки, в’язати шкарпетки та ковдри, роздавати гуманітарну допомогу й виготовляти окопні свічки.

– Це все ми відправляємо в Бахмут. До нас приїжджають військові й забирають усе. Намагаємось допомогти всім, чим можемо, – розповіла лідерка волонтерів Олександра Гнатюк. – Окреме дякую за допомогу у накопиченні ресурсів для нашої діяльності хочу сказати Араіку Мкртчяну, який у цей важкий час не забуває за людей у тилу також. Тому ми сьогодні тут і допомагаємо роздати людям продукти.

Волонтери зустрічали людей о десятій ранку, а коли закінчили роздавати продукти, повернулися до виготовлення окопних свічок, за якими вже зовсім скоро приїдуть військові.

Оновлюється…