Студенти ЧДТУ отримали пропозицію навчання та роботи у ІТ-сфері

Студенти ЧДТУ отримали пропозицію навчання та роботи у ІТ-сфері
в Новини

31 травня зі студентами Черкаського державного технологічного університету провели зустріч представники ІТ-компанії Ringostat.

Під час зустрічі компанія, зацікавлена у  майбутньому працевлаштуванні студентів ЧДТУ, надала максимум інформації про доступні вакансії, а головне – про можливості проходження студентами уже зараз курсів та тренінгів, які допоможуть їм отримати більші шанси для працевлаштування на ІТ-ринку.

Представники компанії розповіли про особливості роботи у Ringostat, що створила  новаційну систему обліку і обробки вхідних і вихідних дзвінків клієнтів компаній, що просувають свої послуги у мережі Інтернет – для моніторингу ефективності роботи компанії та каналів її комунікації із клієнтами,  поліпшення якості обслуговування клієнтів.

За словами декана факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірини Трегубенко, факультет постійно працює над пошуком можливостей залучення до співпраці з університетом провідних ІТ-компаній регіону – для отримання студентами ще на етапі навчання у ЧДТУ якомога більше практичних знань і навичок.