Студенти черкаського вишу надають безкоштовні юридичні консультації

в Новини

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту понад 10 років працює науковий навчально-виробничий центр «Правнича клініка», де громадяни міста та області можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Консультації надають здібні й відповідальні студенти старших курсів юридичного інституту. Їх роботу контролюють досвідчені викладачі навчального закладу, кандидати і доктори юридичних наук, практикуючі адвокати та юристи.

1У більшості випадків за юридичною консультацією звертаються малозабезпечені громадяни. На сьогодні актуальними залишаються питання розпорядження житлом, відновлення порушених трудових прав, оформлення спадщини, надання допомоги в підготовці проектів позовів до суду з цивільних справ, земельних спорів, сімейних конфліктів тощо.

Громадян похилого віку та пенсіонерів хвилюють питання оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, оподаткування нерухомості (житлового і нежитлового фонду), пенсій, підвищення пенсійного віку, значне зростання тарифів на газ, електроенергію й порядок їх оскарження у судовому порядку.img_3671

Прийом громадян у правничій клініці проводиться щовівторка і щочетверга з 15.00 до 17.00 за адресою: вул. Нечуя-Левицького, 16, ауд.12.

Телефони для довідок: (0472) 50 45 46, (096) 223 61 99.

Прес-служба Східноєвропейського університету