Студентська родина ЧДТУ побільшала більш ніж на 1800 студентів

Студентська родина ЧДТУ побільшала більш ніж на 1800 студентів
в Новини, Освіта і наука

Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті в.о. ректора Олег Григор привітав студентів-першокурсників з Днем знань, зазначивши, що у цьому році до навчального закладу вступили більше 1800 студентів. Серед них 34 – захисники територіальної цілісності України.

P1110866

У День знань до ЧДТУ прибули шановані гості, серед яких перший заступник Черкаської ОДА Віталій Коваль:

– Вітаю першокурсників та їхніх батьків із правильним вибором! Пам’ятайте, що ваш святий обов’язок – здобувати знання. Знання – це та сила, завжди дасть можливість будувати своє майбутнє. А першокурсникам щиро заздрю, тому що ви народжені вільними!

P1110826

Віталій Володимирович зазначив, що керівництво ЧДТУ відгукнулося на позицію Міністерства освіти і науки щодо спрощеної системи вступу до ВНЗ учасників бойових дій у так званій зоні АТО.

Тому сьогодні 34 залікові книжки отримали добровольці батальйону «Айдар», які звільняли Луганську область, охоронці Донецького аеропорту – «кіборги», представники Збройних Сил України та Національної гвардії України. А 39 студентів ЧДТУ зараз воюють на Сході.

P1110881

P1110885

– Немає легкого шляху у науці, у здобуванні знань. Тому, шановні студенти, я закликаю вас із першого дня не бути пасивними слухачами і спостерігачами. Завжди будьте активними та дієвими. Будьте небайдужими та креативними як в аудиторіях, так і за їхніми межами. Ніколи не повертаються три речі: час, слово і можливість. Тому по-перше, не гайте дарма часу, використовуйте кожну хвилину для свого розвитку; по-друге, будьте господарями свого слова, виконуйте свої обіцянки, і тоді ви будете користуватись повагою і довірою ваших друзів, ваших колег, і особливо ваших роботодавців; по-третє, не втрачайте тих можливостей, яке дає вам оточуючий світ, не розмінюйтесь на дрбіниці, знайдіть сенс свого життя, знайдіть мету і наполегливо рухайтесь вперед! – привітав студентів завідувач кафедри комп’ютеризованих наук та інформаційних технологій управління, професор, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук Юрій Триус.

P1110892

Голова студентської ради ЧДТУ Іван Іскімжі теж звернувся до студентів з вітальним словом та вручив першокурсникам символічний ключ знань.

P1110897

P1110901

Професорсько-викладацький склад університету та інші поважні гості засівали студентів-першокурсників зерном знань.

P1110908

P1110905

А студенту факультету економіки та управління Ярославу Харченку була надана можливість дати перший дзвоник, розпочавши новий навчальний рік.

P1110912

Насамкінець свята студенти із викладачами за традицією зробили спільне фото.

P1110917

Довідково: ЧДТУ має 56-річну історію свого розвитку. В університеті навчається близько 6 тисяч студентів. На факультеті по роботі з іноземними студентами навчається молодь з 12 країн світу. До складу ЧДТУ входять 7 факультетів, 40 кафедр, здійснюється підготовка студентів за 32 спеціальностями підготовки «бакалавр», 25 спеціальностями ступеня «магістр» та 27 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст». ЧДТУ випускає висококваліфкованих фахівців з інженерних, технологічних, кібернетичних, будівельних, екологічних, фінансово-економічних та лінгвістичних спеціальностей.