СтудМіс Черкащини 2015 стала Анна Соколова (ФОТО)

в Культура, Новини, Фото

Вчора ввечері у Черкаській обласній філармонії обрали найкрасивішу студентку серед черкаських вузів. Нею стала 18-річна студентка Черкаської філії Київського національного університету культури та мистецтв Анна Соколова. Її обрали серед 15-ти фіналісток конкурсу краси, таланту та кмітливості “СтудМіс Черкащини 2015”.

Дівчата представляли різні вузи нашого міста, зокрема Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаський державний технологічний університет, Східноєвропейський університет, Черкаський комерційний технікум та інші.

miss2miss11Ведучими заходу стали Анна Кровопишина та Дмитро Збаровський.

miss5Журі конкурсу представляли – секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, нардеп України 7-го скликання ВРУ Віталій Ілляшенко, директор IT-компанії «Trinity Systems» Андрій Сорокін, представниця ювелірного дому “ZARINA” в Черкасах Анна Ворона, депутат Черкаської міськради Олег Кашко, власниця салону краси “LILU” Леся Скоробогатова тощо.

11244585_830271047052091_8335495495326346457_nНайперше дівчата продемонстрували свою кмітливість, відповідаючи на різні запитання, які лунали із залу. Неординарні запитання та неординарні відповіді красунь почули глядачі. Наприклад, перше запитання задав Олександр Радуцький : “Якби Ви опинилися на “Титаніку” і зустріли Леонардо ДіКапріо, щоб Ви зробили?”. На що конкурсантка відповіла: “Взяла б у нього автограф”.

miss9miss10Потім моделі показали свої вміння в конкурсі талантів. Хто співав, хто танцював, а хто малював картини відразу на сцені. На представлення свого таланту кожній красуні відводилося лише 2, 5 хв.

miss3miss6miss7miss8Далі учасниці конкурсу показали свої ідеальні фігури. І на завершення феєрично вийшли на сцену у вечірніх сукнях.

Протягом заходу черкасців розважали різноманітні танцювальні колективи. Також між виходами фіналісток на сцену у залі розігрувалися призи від партнерів. Одному із глядачів вдалося виграти знижку на авіаквиток в розмірі 500 грн.

Як зазначив один з членів журі Віталій Ілляшенко, визначити найкрасивішу CтудМіс Черкащини було не просто, адже всі фіналістки були дуже гарно підготовлені. Брали до уваги такі критерії, як талановитість, артистичність, вишуканість, кмітливість.

То ж другою віце-міс стала Тетяна Ярошенко, корону першої віце-міс отримала Катерина Ляпкало. А СтудМіс Черкащини 2015 стала Анна Соколова.

miss1Варто зазначити, що переможниця отримала не тільки звання найкрасивішої студентки Черкащини, а також авіаквиток до Парижа та подорож по Європі.

Інші учасниці конкурсу також були нагороджені багатьма подарунками від партнерів.miss12