Сучасні спеціальності та оптимальні ціни: представники Східноєвропейського університету розповіли про переваги навчання у їхньому виші (ВІДЕО)

в Відео Новини Освіта і наука

У Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова ще минулої осені почали напрацьовувати сучасні спеціальності, які б відображали потреби абітурієнтів.

Мова іде про бізнес-адміністрування, цифрова економіка, диджитал-маркетинг, інформаційне забезпечення правової та інформаційної діяльності.

— За цими спеціальностями у нас ведеться підготовка по рівню бакалавр, у нас працює коледж економіки й управління як відокремлений підрозділ. Фактично, у нас уже й розпочалася вступна кампанія, приймальна комісія працює, тож, кого зацікавили такі модернові напрямки, ми запрошуємо до нас на навчання, — відзначив у студії «Вичерпно» проректор з адміністрування Східноєвропейського університету ім. Рауфа Аблязова Віталій Коваль.

В університеті постійно працюють над тим, щоб враховувати потреби роботодавців та регіональні потреби, саме за цими основними критеріями формуються освітні програми навчального закладу, які дозволять студентам отримати високі знання й бути затребуваними на ринку праці.

Гнучка цінова політика в оплаті за навчання, також серед переваг Східноєвропейського університету, відзначила декан факультету економіки і менеджменту Олена Сукач:

«У нас встановлені оптимальні ціни на освітні послуги. Ми скоротили всі витрати, які збільшували собівартість навчання, тому вартість навчання у нас є адекватною, доступною і фіксованою. У нас немає прихованих платежів. Укладаючи договір, майбутній студент відразу бачить повну собівартість навчання за весь період. Окрім того, у нас є багато заохочувальних програм: надання знижок певним категоріям громадянам, стимулювання студентів, які гарно навчаються та інше».

Про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Для КП «ЧЕЛУАШ» мають закупити техніки на 20 млн грн, — Олексій Мельник (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: популярний український автор Макс Кідрук (ВІДЕО)
Відео
На черкаському водоканалі відзначили річницю із дня заснування (ФОТО, ВІДЕО)