Сучасний метод діагностування у ремонтному депо ім. Т. Шевченка демонструє позитивний ефект

в Новини

У ремонтному вагонному депо ім. Т. Шевченка огляд колісних пар колійної техніки йде за графіком. Про це цього тижня звітувала служба вагонного господарства регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця».

Планується, що у поточному році в умовах ремонтного депо буде проведено повний огляд з обточуванням і без обточування 100 колісних пар спеціального самохідного рухомого складу. Це дозволить отримати економічний ефект у розмірі 140 тис. грн., що на четверть більше, ніж торік, коли повний огляд з обточуванням та без обточування і звичайний огляд без обточування 92 колісних пар різних типів колійної техніки дозволило отримати економічний ефект у розмірі 109 тис. грн.

2016-04-25_ультразвуковий контроль

Крім того, працівники депо виготовили стандартні зразки виробництва (осі, колісні пари, зубчасті колеса) відповідно до «Інструкції з атестації стандартних зразків підприємств, які використовують для ультразвукового контролю деталей колійних машин спеціального самохідного рухомого складу», а фахівцями ОСП «УкрНДІНК» розроблено відповідне програмне забезпечення для дефектоскопа УД2-70, що нині використовують на підприємстві Одеської магістралі.

Зазначимо, що повний огляд колісних пар колійних машин і дрезин спеціального самохідного рухомого складу з обов’язковим проведенням необхідного неруйнівного контролю у ремонтному вагонному депо ім. Т.Шевченка проводиться з 2010 року. У червні 2013 року Головне управління вагонного господарства колісно-роликовому цеху отримало посвідчення, що гарантує якість проведення ультразвукової дефектоскопії в умовах ремонтного депо за оновленими нормами та стандартами.

За інформацією прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)