
Українські захисники знищили понад 130 тисяч ворогів, – Генштаб

У Черкасах сталася потрійна ДТП

Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув захисник із Сміли

Завтра на Черкащині змінять графіки погодинних відключень

У Смілі затримали чоловіка, який погрожував підірвати поштове відділення

У черкаському онкодиспансері скоро завершать реконструкцію бункерів для лінійних прискорювачів

Відеозапис або присутність двох свідків: п’яних водії за кермом оглядатимуть за новими правилами

Для потреб фронту черкаські судді передали ЗСУ дві автівки

В Україні змінили прожитковий мінімум

Черкащанин відшкодував збитки, завдані під час незаконної вирубки дерев

Черкаські благодійники передали захисникам на передову одяг на реанімобіль (ФОТО)

Незаконно отримала 200 тис гривень соцдопомоги: на Уманщині судитимуть шахрайку

Чотири танки та 840 осіб за добу: втрати рашистів на фронті – зростають

У Черкасиобленерго змінився графік прийому споживачів
- Новини
- Українські захисники знищили понад 130 тисяч ворогів, – Генштаб
Судитимуть чоловіка, який вбив свого чотиримісячного сина

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Монастирищенського району за фактом умисного протиправного заподіяння смерті малолітньому.
Нагадаємо, у селищі Летичівка на Черкащині чоловік після сварки з дружиною до смерті побив їхню спільну дитину. 4-місячний Ярослав плакав і не давав батькові заснути вночі, а вранці вередував і не хотів їсти. Після цього батько почав бити його головою об бильце ліжка, допоки той не перестав дихати. Це все відбувалося на очах у 21-річної матері дитини. Жінка спостерігала за трагедією, однак нічого не могла вдіяти, оскільки отримала удар від чоловіка.
За принципової позиції прокуратури до особи застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури