Судитимуть неповнолітнього смілянина, який разом з іншими вчинив розбійний напад на автозаправку

Судитимуть неповнолітнього смілянина, який разом з іншими вчинив розбійний напад на автозаправку
в Новини

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Сміла за фактом крадіжки і розбійного нападу, які він вчинив за попередньою змовою з іншими правопорушниками.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Установлено, що 17-річний підліток у період липня-серпня 2019 року, у співучасті з дорослими особами, з корисливих мотивів проникли до будинку потерпілого, звідки таємно заволоділи майном. Крім того, указані особи із застосуванням зброї здійснили розбійний напад на автозаправну станцію, внаслідок чого заподіяли поранення її працівнику та заволоділи майном і грошовими коштами на суму понад 25 тис грн.

Неповнолітнього підозрюваного, який переховувався від органів досудового розслідування, затримано та за принципової позиції прокурора взято під варту. Ще трьох осіб правоохоронцями затримано одразу після вчинення злочину, кримінальне провадження стосовно них за вчинення цього та ряду інших кримінальних правопорушень наразі розглядається судом.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.