
Золотоніські правоохоронці допомогли старенькій бабусі дістатися додому

У Черкасах рідні загиблих на війні захисників купили для ТрО три дрони

Директор черкаського зоопарку розповів як почувається тигриця

Черкаські журналісти вчилися надавати домедичну допомогу (ФОТО, ВІДЕО)

За п’ять місяців черкащани сплатили 9,8 млрд грн податків

У Черкасах відбувся Чемпіонат із вільної боротьби

– 540 орків: у Генштабі оновили дані про втрати ворога

У Черкасах підрядник та інженер завдали збитків бюджету на 700 тисяч гривень, їх судитимуть

У Черкасах відбувся конкурс-виставка декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва (ФОТО)

У жителя Шполянщини вилучили набої та наркотики

Черкащанки підкорили Чемпіонат світу з сучасного танцювального спорту

Сьогодні на Кам’янщині попрощалися із загиблим захисником

Черкасці просять владу ще раз перевірити укриття

Російського агента, який шпигував за позиціями ППО на Черкащині, засудили на 15 років увʼязнення
- Новини
- Золотоніські правоохоронці допомогли старенькій бабусі дістатися додому
Суспільне мовлення шукає керівника з окладом майже у 80 тисяч гривень

До 16 березня 2017 року триває прийом документів у рамках конкурсу на зайняття вакантної посади Голови правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”.
Конкурс оголосила Наглядова рада НСТУ, переможець стане відомий не пізніше 13 квітня. Після цього, протягом місяця, Наглядова рада призначить шістьох членів правління компанії за поданням Голови правління НСТУ. Посадовий оклад Голови правління складе 76800 грн, крім цього Наглядова рада може приймати рішення про надбавки, доплати та премії.
Окрім біографічної довідки, документів про наявність вищої освіти та п’ятирічного керівного досвіду роботи у медіа-галузі, претендент має заповнити електронну декларацію, а також надати власну стратегію розвитку Суспільного мовлення, відповідно до вимог конкурсу.
Як зазначив секретар Наглядової ради НСТУ Вадим Міський, вперше в історії незалежної України жоден державний орган не призначатиме керівника телерадіокомпанії, що знаходиться у власності держави. Усі претенденти на посаду пройдуть через конкурсну процедуру, оцінювати їх будуть члени Наглядової ради, до якої входять представники від громадських об’єднань, а також від парламентських фракцій і груп.
Документи з інформацією щодо конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ:
- Умови проведення конкурсу: вимоги до кандидатів та перелік документів для подання
- Місія ПАТ НСТУ
- Основні напрями діяльності ПАТ НСТУ на 2017 рік
- Положення про конкурс з обрання голови та членів правління ПАТ НСТУ
Документи з інформацією про фінансово-економічний стан компанії:
- Інформація про використання бюджетних коштів та власних надходжень НТКУ та її філій у 2016 році
- Виконання річного кошторису 2016 року
- Виконання річного кошторису спеціального фонду 2016 року
- Зведений передавальний акт необоротних активів, оборотних активів та зобов’язань НТКУ до ПАТ НСТУ
- Зведення основних показників ПАТ НСТУ
Відповідно до Закону України “Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні” голова та члени Правління НСТУ обираються на 4 роки. Голова Правління НСТУ не може бути обраним більше ніж на 2 строки поспіль.
Переможець конкурсу не матиме права працювати, бути представником, прямо чи опосередковано володіти часткою в статутному капіталі телерадіоорганізацій або юридичних осіб, що виконують будь-яку оплачувану роботу для телерадіоорганізацій.
Крім того, переможець конкурсу не зможе займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, суміщати посаду із посадою народного депутата, держслужбовця чи військовослужбовця, працівника іншого державного підприємства чи штатною роботою в політичній партії.
За інформацією ПАТ НСТУ
