Свідків по справі Лункіна, які вкотре не з’явилися на суд, примусово доставлять на наступне засідання

Свідків по справі Лункіна, які вкотре не з’явилися на суд, примусово доставлять на наступне засідання
в Новини

Судове засідання у справі загиблого директора 19 школи відбулося сьогодні, 4 червня, у Соснівському районному суді міста Черкаси. На ньому заслухали одного свідка. Про це повідомляє журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.

Нагадаємо, Юрія Лункіна 14 січня 2020 року збили на перехресті вулиць Надпільна-Крилова. Водій автомобіля «Land Rover» збив насмерть чоловіка, який перебував на проїзній частині дороги. Ушкодження, отримані потерпілим, виявились несумісними з життям. Чоловік загинув на місці події. На лаві підсудних — Роман Куниця, який був водієм бізнесмена Юрія Буряка. Раніше Буряк працював у поліції, нині є директором ТОВ «КТС-Сервіс».

У суді 15 березня опитали п’ятьох свідків, тоді з’ясували нові деталі справи. Зокрема, стало відомо, що під час удару Юрій Лункін підлетів на висоту електроопори.

На засіданні 22 квітня, заслухали сімох свідків, зокрема, і товариша підозрюваного Куниці — Юрія Буряка, який на момент ДТП перебував в автомобілі «Land Rover».

На сьогоднішньому засіданні мали допитати ще декількох свідків, проте більшість із них не з‘явились із невідомих причин. Прокурор у справі попросив суд застосувати примусові заходи для їх допиту. Цю пропозицію підтримали й усі інші учасники судового процесу. Суд виніс письмову ухвалу про примусовий привід деяких свідків.

«У телефонних розмовах вони кажуть, що прийдуть, насправді вони не з‘являються», – зазначив прокурор.

Сьогодні на засідання з’явився лише працівник екстреної медичної допомоги Борис Притула.

196262818_764944030841164_4284813931011436524_n

«Я не пам’ятаю деталей справи, тому що це було давно. Пригадую лише те, що людина на дорозі перебувала без признаків життя. До приїзду швидкої настала біологічна смерть», – зауважив Притула.

Після допиту суддя закрила засідання. Наступне судове засідання відбудеться 15 липня на 10:00.