Світлину із пейзажем Черкащини визнано однією із найкращих у світі

Світлину із пейзажем Черкащини визнано однією із найкращих у світі
в Новини

Світлина з уманським краєвидом, яку відзнімкував з дрона Євген Самученко, потрапила до переліку найкращих на міжнародному конкурсі International Mountain, Nature and Adventure Photo Contest, пише газета “Козацький край”.

Варто зазначити, що нагородження найкращих світових фотографів відбудеться 8 травня в Іспанії. Після цього роботу представлять у межах міжнародної виставки. Всього до шорт-листа потрапили дев’ять світлин від фотографів зі всього світу.

Відомості про фотографа:

Фотограф Євген Самученко (псевдонім Q-lieb-in) родом з Одеси. Він знімає природу та стріт. Євген є призером багатьох міжнародних конкурсів серед фотографів. Минулого місяця фотопроєкт «Рожева планета» представили на одному з самих великих фотоконкурсів світу — Sony World Photo Awards. Його знімки потрапили до шорт-листу конкурсу, в якому брало участь 135 000 кадрів зі 163 країн світу.

Також 2016 року світлина Євгена під назвою «Чумацький шлях над океаном хмар» стала одним з самих популярних наукових знімків. Фотографію було зроблено на висоті 4 400 метрів, на вершині Гімалаїв. Кадр потрапив до фотопроєкту від Вuzzfeed, де зібрали 27 кращих знімків зі всього світу. Окрім того Євген потрапив до шорт-листу премії «Науковий фотограф року» від Королівської спільноти фотографів.