Працівники ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля взяли участь у святковій лотереї (ФОТО)

Працівники ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля взяли участь у святковій лотереї (ФОТО)
в Новини

Сьогодні черкаський меценат Араік Мкртчян провів святкову лотерею. Розігрували новорічні подарунки серед працівників ЧІПБ ім. Героїв Чоронобиля.

Нагадаємо, нещодавно схожу акцію Араік Мкртчян проводив на КП “Черкасиводоканал”,  на КП “Черкасиелектротранс” та в обласному управлінні ДСНС.

– Раніше возив людей на екскурсії, в різні поїздки, але у зв’язку з коронавірусом, я придумав нову акцію. А потім зрозумів, що людям це навіть приємніше, ніж поїздки. Кожен може щось виграти, – говорить Араік Мкртчян.

Тих, хто отримує призи обирали за принципом лотереї: із однієї вази наосліп витягали ім’я переможця, із другої – подарунок, який він отримує.

Подивитись на проведення святкової лотереї зібралось чимало співробітників інституту. Отримати подарунки могли працівники будь-якого відділу установи.

Сьогодні розіграли 62 призи. Серед них: мікрохвильова піч, чайники, електричні чайники, праски, міксери, термоси, бокали та пледи.

– Від імені колективу, я хотів би вручити подяку Араіку Рафіковичу на згадку про нашу зустріч, – у свою чергу відзначив мецената начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Віктор Гвоздь.

Араік Мкртчян також повідомив, що планує провести таку ж лотерею виключно для жіночої частини колективу ЧІПБ перед восьмим березня.

Нагадаємо, така лотерея від Араіка Мкртчяна відбудеться 25-26 грудня біля Палацу молоді. Там відкриватимуть новорічну ялинку. Подарунки розіграють серед усіх присутніх на святі.