Табір корейської мови проведуть у Черкасах

в Новини

Уперше в Черкасах із 29 червня по 1 липня працюватиме Табір корейської мови. Його учасники, окрім власне вивчення мови, зможуть опанувати навички тхеквондо, дізнатися секрети приготування страв цієї східноазіатської країни, а ще – оволодіти технікою танців народів світу. Усього цього черкасців навчатимуть понад десяти лекторів із Південної Кореї.

– Нам хотілося б, аби молодь, яка долучиться до участь у нашому таборі, вивчаючи культуру інших країн світу, змогла розкрити й власну – українську, – зазначає організатор Табору корейської мови, представник громадської організації «Всеукраїнське Молодіжне Спілкування» в Черкасах Леонід Штурмак. – Насправді корейська мова не надто складна, щоправда, для нас тяжкою є вимова. Якщо трішки помилково скажеш те чи інше українське слово, то тебе все одно зрозуміють, а от у корейській мові повністю змінюється сенс слова. Зрозуміти цю мову можна вже за три-чотири місяці її вивчення…

Такий табір досі проводили в Києві, Львові, Трускавці та Вінниці, а 24 серпня він стартує і в Одесі. Як зазначає Леонід Іванович, в українській столиці його учасниками стали понад шестисот студентів. Вранішня програма табору корейської мови розпочинатиметься о 11-ій ранку й триматиме до обіду, вечірня – із 18-00. У перерві на учасників чекають екскурсії містом.

Для більш детальної інформації про участь у Таборі телефонуйте 063 342 54 61 (Леонід Штурмак).

Довідка:

Громадська організація «Всеукраїнське Молодіжне Спілкування» входить до складу Міжнародної Молодіжної Організації IYF, яка була заснована в Південній Кореї в 1995 році. За 20 років існування вона набула визнання в понад 80 країнах світу. В Україні офіційно зареєстрована в 2011-ому році.

Організація ставить за мету виділення з молодіжного середовища лідерів майбутнього та їх підготовку шляхом формування в них широкого світогляду та відповідального ставлення до життя. А ще – твердої громадської позиції, яка спрямована на здоровий та екологічний спосіб життя, вміння долати бар’єри в спілкуванні з представниками інших країн.