Позначка: “Безпечне місто”

  • СБУ й ТЦК матимуть доступ до камер відеоспостереження в Смілі

    СБУ й ТЦК матимуть доступ до камер відеоспостереження в Смілі

    У Смілі впровадили систему “Безпечне місто”. Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко. Відтак тепер у місті працюють понад 80 камер відеоспостереження, що встановлені у людних місцях, на в’їздах-виїздах з міста та на перехрестях. Проєкт системи відеоспостереження реалізували в межах реалізації міської “Програми профілактики злочинності в місті Сміла на період 2021-2025 років”. Втілювала проєкт…