Позначка: ЦНАПи
-

Соте “Єдине вікно” для ветеранів з’явилося на Черкащині
В місті Умань з’явилося “Єдине вікно” для ветеранів. Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець. “Єдине вікно” — це про доступність, оперативність, зручність. Завдяки цьому сервісу ветерани та члени їхніх родин можуть отримати понад 20 адмінпослуг. Це не просто технічне рішення, а елемент нової культури взаємодії держави з людьми, які потребують особливої уваги. Черкащині…
