Позначка: держслужбовці
-

Військовим і держслужбовцям заборонили користуватися телеграмом
Національний координаційний центр кібербезпеки ухвалив рішення обмежити використання месенджера “Телеграм” в органах державної влади, військових формуваннях та на об’єктах критичної інфраструктури. Про це ідеться на сторінці Ради національної безпеки й оборони України. Представники СБУ та ГШ ЗСУ зазначили, що телеграм активно використовується ворогом для кібератак, розповсюдження фішингу та шкідливого програмного забезпечення, встановлення геолокації користувачів, корегування…