Позначка: дііти

  • У черкаській школі організували освітній івент

    У черкаській школі організували освітній івент

    18 та 19 грудня в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 відбувся освітній івент “Створи технологічну іграшку”. Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Долучилися до цього заходу понад 80 учнів закладу. Ідея освітнього івенту належить вчительці фізики Людмилі Пасічній, яка минулого року виграла конкурс грантів міського голови в…