Позначка: комунальні підприємства
-

Шляхи подолання дефіциту робітничих кадрів обговорювали в Черкасах
У Черкасах обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих кадрів на комунальних підприємствах. Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради. У нараді взяли участь керівники комунальних підприємств міста Черкаси та директори закладів професійно-технічної освіти. Під час зустрічі обговорили спільну проблему, актуальну як для всієї України, так і для Черкас зокрема, — гострий брак робітничих кадрів…
-

У трьох комунальних закладах Черкащини зʼявилися нові керівники
Депутати Черкаської обласної ради під час сесії 20 вересня погодили низки призначень на посади. Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно». Зокрема, йдеться про призначення: Олена Левченко з 2018 року працює в МРЦ, а з 2020-го виконує обов’язки директора Центру. Заклад працює з молоддю в кількох напрямах. Серед них: патріотичне виховання, неформальна освіта, поширення та розвиток…
