Позначка: НБА
-

Черкащанин став другим українцем, який переміг у НБА (ФОТО)
Вихованець черкаської баскетбольної школи “Черкаські Мавпи” Святослав Михайлюк став чемпіоном НБА. Про це інформують в пресслужбі Черкаської міської ради. Його команда “Бостон Селтікс” здолала “Даллас”, здобувши перемогу в п’ятому матчі на домашньому майданчику з рахунком 106:88. У чемпіонському матчі Святослав вийшов на майданчик на останній хвилині гри й записав на свій рахунок одне підбирання. Хоча…