Позначка: оплата за спожиту електроенергію
-

Черкащани, які не оплатили спожиту електроенергію, отримають нагадування від ТОВ “Черкасиенергозбут”
24 червня мешканці Черкащини, які з певних причин не оплатили рахунки за спожиту електроенергію, отримають повідомлення з нагадуванням про заборгованість. Про це повідомили в пресслужбі ТОВ “Черкасиенергозбут”. Нагадуємо, що відповідно до пункту 4.12 Правил роздрібного ринку електричної енергії, плата за спожиту протягом розрахункового періоду електроенергію має бути внесена не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено…