Позначка: призначення
-

Шість нових керівників очолили комунальні заклади Черкащини
Сьогодні, 21 червня, депутати обласної ради підтримали рішення про призначення шістьох керівників комунальних закладів. Про це інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з сесійної зали. Відтак йдеться про призначення: Також читайте: 23 людини на Черкащині втонули з початку року