Позначка: смітники
-

Комунальники завершили фарбувати смітники й лавки в черкаському сквері “Юність”
Сьогодні працівники КП “Дирекція парків” завершили фарбувати смітники та лавки у сквері “Юність” та почали на території Набережної. Про це повідомили на фейсбук-сторінці КП “Дирекція парків”. Черкащан закликають звертати увагу на огороджувальні стрічки. Також комунальники прибирають в інших зелених зонах міста, зокрема, у сквері “Живчик”, у Долині троянд та в Сосновому бору. Читайте також: Сам…