Танцівники черкаського «Артесу» вибороли 30 нагород

Танцівники черкаського «Артесу» вибороли 30 нагород
в Новини, Спорт

Визнання та слава. Юні черкаські танцюристи взяли участь у танцювальних змаганнях у Вінниці. Днями там провели Фестиваль з усіх дисциплін International Dance Organization «ART&DANCE GAMES UA» та Кубок України з джазу, модерну та танцювального шоу. Черкаси представив і танцювальний колектив «Артес» (керівник Станіслав Васіліско).

Діти показали нові постановки в стилях «модерн», «free style», «hip-hop», «джаз фанк», «disco» та «slow». Зокрема, 12 вихованців колективу привезли до рідного міста 13 перших, 8 других та 9 третіх місць.

Чемпіонами України цього року в сольних та командних виступах стали: Кошова Ольга, Казанжий Анастасія, Курапова Віолетта, Фесенко Аліна, Гусак Поліна, Короп Ліза, Корчоха Вероніка, Чепурна Поліна, Голубчик Анастасія, Андрущенко Юлія, Чалов Іван, Шпоть Аліна.

– Я щасливий, що в моєму колективі займаються такі талановиті, креативні й сильні діти. Переконаний, що попереду в нас ще багато серйозних нагород, – говорить керівник колективу, дворазовий чемпіон України з хіп-хопу, віце-чемпіон України з диско, суддя Української Ради Танцю Станіслав Васіліско.

Хлопчиків та дівчаток від 4 років «Артес» навчає вже майже 10 років. За час свого існування колектив неодноразово перемагав у різних конкурсах. Так, нещодавно зі змагань у столиці вихованці «Атресу» привезли 2 кубки, 6 перших, 5 других та 7 третіх місць.

11332572_828302603933218_917858636_o