«Танцюючий листопад» запалював у Черкасах (фоторепортаж)

в Новини Спорт Фото

Сьогодні в приміщенні Палацу спорту «Будівельник» пройшов щорічний Молодіжний чемпіонат Черкаської області з сучасного танцювального спорту «Танцюючий листопад – 2016». Його можна вважати початком танцювального сезону для дітей Черкащини, який фактично закінчиться  Всеукраїнським фестивалем із сучасної хореографії «Весняний вітер», на якому виступатимуть танцівники з усієї України.

tancujuchij-lystopad2

Організатори змагань – Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру.

Численні колективи з Черкас та Києва змагалися сьогодні за головний приз — кубок Чемпіонату, а також інші нагороди, дипломи та призи.

Як зазвичай, «Танцюючий листопад» був представлений різноманітними танцювальними стилями — хіп-хоп, диско, техно, джаз-фанк, диско-фрістайл, хаус, брейк, данс-шоу та іншими.

Багаточисельні змагання були наповненні виром емоцій та переживань тренерів, учасників та їх батьків.

— Лише наш колектив представлений 407 сольними учасниками, а ще 37 дуетами, а також відбуваються групові змагання, — розповіла керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Імпульс» Людмила Воропай. — Ще цього року у нас багато дітей-дебютантів, які першого разу вийшли на змагання. Є навіть дітки по 3-4 роки. Для них це скоріше не змагання ще, а свято. Але ми їх таким чином привчаємо до виступів, щоб потім вони не боялися.

tancujuchij-lystopad

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у Відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України з сучасних танцювальних стилів.

tancujuchij-lystopad3

tancujuchij-lystopad5

tancujuchij-lystopad8

tancujuchij-lystopad9

tancujuchij-lystopad10

tancujuchij-lystopad11

tancujuchij-lystopad12

tancujuchij-lystopad7

tancujuchij-lystopad6

Про результати змагань можна буде дізнатися на нашому сайті згодом.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області