На Черкащині похолодає. Середньодобова температура знизиться на 4-5º та відповідатиме клімату початку вересня.
Про це повідомив керівник Черкаського обласного гідрометцентру.
Пік проходи припадає на середу, 14 серпня, – вночі 10-15º, вдень 22-24º.
У четвер та п’ятницю, 15-16 серпня, буде сухо та сонячно з температурою вночі 14-16º, вдень 27-29º.
За попередніми прогностичними розрахунками, у вихідні 17-18 серпня, на Черкащину короткочасно завітає спека.