Тепер рух громадського транспорту Черкас можна відслідковувати у режимі онлайн

Тепер рух громадського транспорту Черкас можна відслідковувати у режимі онлайн
в Новини

Дізнатися, коли приїде потрібний тролейбус або маршрутка, у Черкасах стало простіше. За рухом громадського транспорту можна стежити у режимі онлайн за допомогою мобільного додатку Dozor city. Його можна безкоштовно завантажити на Play Маркеті та App Store.

Окрім часу прибуття транспорту, у додатку можна подивитися, чи пристосований даний автобус або тролейбус для перевезення людей з інвалідністю.

«ТОВ «ДОЗОР Україна» є переможцем конкурсу на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту у Черкасах. Було встановлено GPS-трекери на всі тролейбуси, тепер їх можна спостерігати у реальному часі за допомогою мобільного додатку Dozor city. Минулоріч і приватні перевізники почали встановлювати трекери на автобуси. Станом на сьогодні до даної системи підключилися вже 13 автобусних маршрутів», – зазначає начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Так, нині можна відстежити рух автобусів №№ 8, 11, 12, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 36. Найближчим часом очікується підключення до системи маршрутів №№ 4, 5, 6, 7.

Крім того, за рухом громадського транспорту можна буде спостерігати на електронних інформаційних табло, які встановлює «ТОВ «ДОЗОР Україна» у рамках інвестиційних зобов’язань. Одне з таких вже розміщене на зупинці «Університет» навпроти ЧДТУ. Незабаром у Черкасах планують встановити ще 5 таких табло.

Про це інформує пресслужба міськради