Тестовий період можуть продовжити: у черкаських маршрутках поки не скасовують готівкову оплату

Тестовий період можуть продовжити: у черкаських маршрутках поки не скасовують готівкову оплату
в Новини

У Черкасах першого березня закінчується тестовий період роботи валідаторів у місцевих автобусах. Після цього можливість готівкової оплати проїзду мала б зникнути, проте існує велика ймовірність, що тестовий період подовжать. Про це у коментарі “ВиЧЕрпно” повідомив начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко.

– Продовжиться програмне тестування. Під час перевірки виявили, що є певні недоліки й технічні несправності. Це треба усунути, щоб не було дискомфорту користувачам громадського транспорту, – зазначив Москаленко.

Попередньо, тестовий режим роботи валідаторів можуть продовжити ще на місяць, тобто до 1 квітня.

– Зараз негативні відгуки про роботу валідаторів надходять тільки у випадках, коли водії чи кондуктори їх (валідатори – ред.) не вмикають. Скарг на двойне зняття коштів не надходило. До нас телефонують, повідомляють, що валідатори не працюють, ми зв’язуємося з перевізником і надсилаємо бригаду реагування, щоб з’ясувати, чия це вина, – розповів Москаленко.

Нагадаємо, нещодавно міська рада розірвала договори із перевізниками, які відмовилися встановлювати валідатори. Це перевізники, які обслуговували маршрути № 4, 5, 7 та 22. Проте, незгодні з рішенням місцевої влади перевізники продовжують відправляти свої автобуси в рейси по місту.

Як борються із нелегалами в Черкасах та що загрожує таким перевізникам дивіться незабаром у нашому сюжеті.