Тестування кандидатів до нової патрульної поліції розпочалося у Черкасах

Тестування кандидатів до нової патрульної поліції розпочалося у Черкасах
в Новини

В Черкасах завершився прийом заявок від бажаючих служити в патрульній поліції. Наступний етап відбору – визначення рівня загальних навичок кандидатів. Це комп’ютерне тестування на вміння логічно мислити.

Тестування майбутніх поліцейських відбувається на базі інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Щодня мають змогу скласти тестування 500 кандидатів. На даний момент явка претендентів в середньому становить 75-80%.

Тест загальних знань, прийнятий у багатьох країнах світу, за допомогою нього визначається загальноосвітній рівень претендентів. Комп’ютерне тестування містить в собі 60 завдань, котрі спрямовані на визначення рівня логічного мислення кандидатів, швидкості прийняття ними правильних рішень, вміння робити правильні висновки. Після завершення тестування, яке розраховане на 90 хвилин, кандидат має можливість відразу побачити набраний бал на моніторі, що унеможливлює будь-який вплив на результати тестування.

На сьогоднішній день протестовані 1192 претендента на службу. Загалом перший етап відбору триватиме 9 днів. Після чого конкурсантів чекають подальші етапи відбору: здача нормативів фізичної підготовки, проходження медичної комісії, психологічний тест та співбесіда.

Про це повідомляє УМВС України у Черкаській області.