“Тільки щоб один папірець взяти, застрелитися можна”, – Араік Мкртчян про роботу бізнесу (ВІДЕО)

“Тільки щоб один папірець взяти, застрелитися можна”, – Араік Мкртчян про роботу бізнесу (ВІДЕО)
в Відео, Економіка, Новини

Бізнесу, який сплачує податки та допомагає Збройним Силам України наближати перемогу, також потрібно йти на зустріч. Таку думку в студії “ВиЧЕрпно” висловив підприємець, депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.

– Вони кажуть, що йдуть назустріч підприємцям. Я вже стільки років займаюся бізнесом і мені ні разу не йшли назустріч. Ти в такий час ввозиш валюту в країну, вивозиш горіхи й насіння, мені тисячу папірців треба… не дають працювати, – емоційно прокоментував Араік Рафікович.

На думку мецената, зараз кожен повинен зробити максимум на своєму місці. Бізнесу потрібно дати змогу ефективно працювати, щоб економіка країна витримала під час воєнного стану.

– А не так, що всі люблять підприємців, всі йдуть назустріч… Насправді ніхто бізнес не любить, люблять тільки отримувати з нього… А ви спробуйте зараз працювати, щось продавати за кордоном. Тільки щоб один папірець взяти, застрелитися можна. Доведи їм, що цей горіх з України… – коментує Мкртчян.

Також він нагадав, що підприємці Черкащини з початку повномасштабного вторгнення постійно допомагають фронту закупівлею необхідно амуніції та автівок.

Читайте також: Черкащани на передовій підсилили військових ще двома автівками (ВІДЕО)

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Араік Мкртчян в студії «Вичерпно»